Close

Certifikimet dhe Auditimet

 

1. Certifikime

Certifikimet tona, të mbëtetura nga akreditimi përkatës, ofrohen për Standardet e Sistemeve të Menaxhimit dhe në bazë të nevojave të organizatave të ndryshme, edhe për Standardet Private, Kombëtare, etj.

Certifikimet e ofruara  për Standardet e Sistemeve të Menaxhimit, ofrohen për një cikël trevjeçar, mbështetur në Auditime Certifikuese, Mbikqyrëse dhe të tjera.

 

2. Auditime

Në mbështjetje të nevojave të organizatave, përveç auditimeve që finalizohen me Certifikim, ne ofrojmë edhe Auditime të tjera, sipas kërkesave (bazuar në standardet specifikë ose kërkesave të furnitorëve).

 

xnxx cartoon originalindianporn.pro arabs18.com rikose hentai.name satellizer el bridget hentai xvedios indian new fuckindianporn.mobi animal blue film com nokia 8 sobazo.com vivo v9 youth holy wood sex desiporn.pro indian sleeping sex
sexy video filme redwap2.com hit sexy videos first night mms longindiantube.mobi www.kirtu tara alisha hot iwanktv.pro hot sex xxx videos sex beeg abdulaporno.com india teen porn assamese fuck cyberpornvideos.com doctor fuck patient
tamil olu videos wildindianporn.mobi hindi xxxc indian sexygirl screwmyindianwife.info indian sexy hd video com indian sex video hd wowindianporn.mobi www bf moves com tamilrockers.li indiansharing.mobi hindi poran telugu sex full redwap.me 9xm buddy