Close

26/03/2019

EQSC, pjesë e AGRO-TECH Expo & Forum 2019

EQSC prezantoi shërbimet e tij në Edicionin e 2-të, AGRO-TECH Expo & Forum 2019, në ambientet e Expocity Albania, në datat 15 – 16 Mars 2019.

 

Gjatë konferencës së GLOBALG.A.P. TOUR 2019 Albania, që u organizua po në ambientet e panairit, në datën 16 Mars 2019, EQSC mori pjesë aktive në diskutime dhe shkëmbime informacioni.


Fatal error: Uncaught Error: [] operator not supported for strings in /home/prsh8754/public_html/eqsc/wp-content/themes/layerswp/core/helpers/post.php:82 Stack trace: #0 /home/prsh8754/public_html/eqsc/wp-content/themes/layerswp/partials/content-single.php(81): layers_post_meta(1732) #1 /home/prsh8754/public_html/eqsc/wp-includes/template.php(724): require('/home/prsh8754/...') #2 /home/prsh8754/public_html/eqsc/wp-includes/template.php(671): load_template('/home/prsh8754/...', false) #3 /home/prsh8754/public_html/eqsc/wp-includes/general-template.php(168): locate_template(Array, true, false) #4 /home/prsh8754/public_html/eqsc/wp-content/themes/layerswp/single.php(20): get_template_part('partials/conten...', 'single') #5 /home/prsh8754/public_html/eqsc/wp-includes/template-loader.php(98): include('/home/prsh8754/...') #6 /home/prsh8754/public_html/eqsc/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/prsh8754/...') #7 /home/prsh8754/public_html/eqsc/index.php(17): require('/home/prsh8754/...') #8 {main} thrown in /home/prsh8754/public_html/eqsc/wp-content/themes/layerswp/core/helpers/post.php on line 82